O firmie

Strona główna » O firmie

O Firmie

Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie Klienta. Oferowane przez nas meble biurowe, jak i wszystkie inne produkty cechują się nie tylko wspaniałym designem, nowoczesną stylistyką i estetyką wykonania, a także niezwykłą trwałością i ponadczasowością. To, co wyróżnia je na rynku, to bez wątpienia doskonałe połączenie elegancji z wyrafinowaną prostotą. Nasze wyroby nie tylko pięknie się prezentują, ale także idealnie się sprawdzają w codziennym życiu.

Duży nacisk kładziemy na detale. Ogromną wagę przywiązujemy również do wielofunkcyjności i ergonomiczności. Nasze meble doskonale spisują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Pomagają stworzyć przestrzenie wyjątkowe, prestiżowe i jedyne w swoim rodzaju. Sukcesywnie umacniamy swoją pozycję stabilnej i solidnej marki. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty zaspokajały potrzeby i gusta wszystkich Klientów.

Meble Biurowe Grzegorz Lewczuk jest Firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz wyposażaniu powierzchni biurowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z producentami możemy zrealizować każdą wizję, połączyć styl z ergonomią i dopasować go do budżetu.

Dane Kontaktowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas elementum, lacus non semper semper, felis ipsum viverra sapien, id accumsan libero ligula vitae odio. Phasellus

  • 05-270 Marki, ul. Koszalińska 8 lok 4
  • 502 421 864
  • +48 22 404 44 05
  • biuro@lewczukmeble.pl
  • NIP: 496 011 02 09

Meble Biurowe