Biuro

Kolekcja mebli biurowych TOBO

Tirion Meble gabinetowe

Meble biurowe TIRION to klasyczne i nowoczesne meble gabinetowe, charakteryzujące się minimalistyczną formą oraz dbałością o detale. Wysokiej jakości materiały oraz perfekcyjnie dobrane dodatki doskonale oddają reprezentacyjny design mebli biurowych. Charakterystycznym elementem systemu gabinetowego TIRION są aluminiowe detale.

Snabb meble gabinetowe

System Snabb to nowoczesne meble gabinetowe o unikalnym wzornictwie. Powstały w wyniku próby połączenia organicznych form z współczesną, minimalistyczną architekturą.

Noter meble pracownicze

Meble biurowe NOTER to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Prosta forma mebli i modułowość brył umożliwia w sposób niepowtarzalny zaaranżować optymalną przestrzeń do pracy. To meble pracownicze porządkujące i ułatwiające organizację pracy w biurze.

Hebe meble pracownicze

Meble pracownicze HEBE dzięki dużej różnorodności elementów takich jak: biurka, stoły konferencyjne, kontenery, dostawki, szafy biurowe, regały i komody stwarza nieograniczone możliwości komponowania różnorodnych stanowisk pracy i w sposób ergonomiczny pozwala zaaranżować każde wnętrze biurowe.

Stoły konferencyjne

Kolekcja stołów konferencyjnych powstała z myślą o funkcjonalności i estetyce. System naszych stołów jest na tyle zróżnicowany, że pozwala na wyposażenie każdego wnętrza: od małej sali przeznaczonej do spotkań biznesowych, po ogromne przestrzenie konferencyjne.